Ostukorv
Nurgadiivanvoodi Maris
Nurgadiivanvoodi Maris Nurgadiivanvoodi Maris Nurgadiivanvoodi Maris Nurgadiivanvoodi Maris (tumepruun kangas +valge kunstnahk) Nurgadiivanvoodi Maris Kangas Durando Kangas Durando Flower Kangas Blanca Kangas Panama Kangas Nevada Kunstnahk Boston

Nurgadiivanvoodi Maris

PrindiE-post
Array
HIND: 360,00 €
Täishind: 360,00 €
Allahindus

  1. MOBECOR
  2. Tasumine
  3. Järelmaks
  4. Transport
  5. Garantii
Arve tasumine

Tellimuse vormistamisega Ostukorvis saadetakse Teie e-posti aadressile koheselt ettemaksuarve, mille alusel saate tellimuse eest tasuda.

NB! Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20 %

Arves on ära toodud nii Teie poolt tellitud tooted, kui ka Teie kontaktandmed kuhu tellimus saadetakse. Samuti on arves toodud meie firma andmed ning pangakontod kuhu saate makse sooritada.

Tellimus läheb töösse, kui on tasutud 50% tellitud kauba maksumusest või järelmaksu sissemaks. Kauba väljastame, kui kaup on tasutud 100%.

Ettemaksuarve ei kohusta Teid veel arvet tasuma.

Juhul, kui loobute ettemaksuarve tasumisest, tühistame selle 5 päeva möödudes.

Sooritades ostu Mobecor OÜ internetipoest maksumusega üle 700. EUR toimetame Teile kauba Eesti piires näidatud aadressil elamu välisukseni tasuta (välja arvatud saared- Saaremaa, Hiiumaa).

Alla 700.- EUR ostu puhul  lisandub (20€) transpordikulu. Tellides saartele, lisanduvad lisatranspordikulud, mis eelnevalt kliendiga kokku lepitakse.

Mobecor OÜ

info@mobecor.ee

Reg. nr 12347944
KMKR nr.: EE100783023
Pank: Swedbank
Konto: EE352200221056393184

Mobecor.ee pakub: Liisi Järelmaks lihtne ja mugav järelmaks!

Liisi järelmaks aitab Teid vajaliku kauba soetamisel. Saate ise valida sobiva sissemaksu suuruse ja lepinguperioodi. Pärast esimese sissemakse tasumist ning allkirjastatud lepingute tagastamist, antakse Teie tellimus töösse ja kaup tarnitakse vastavalt tarneajale.

LIISI järelmaksu tingimused:
• Liisi järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed
• Lepingu kestus kuni 48 kuud
• Minimaalne ostusumma puudub

Küsi järelmaksu siit

TARNEAEG

Täpsemat infot tarneaja kohta küsige klienditeenindajalt e-kirja teel tellimine@mobecor.ee või telefonil Tel: +372 581 36778

Anname Teile pärast tellimuse sooritamist alati teada, millal kaup orienteeruvalt kohale jõuab. Tellimus läheb töösse, kui on tasutud 50% tellitud kauba maksumusest või järelmaksu sissemaks. Kauba väljastame, kui kaup on tasutud 100%.

Sooritades ostu Mobecor OÜ internetipoest maksumusega üle 700 EUR toimetame Teile kauba Eesti piires näidatud aadressil elamu välisukseni tasuta (välja arvatud saared- Saaremaa, Hiiumaa).

Tellides saartele, lisanduvad lisatranspordikulud, mis eelnevalt kliendiga kokku lepitakse.

Alla 700 EUR ostu puhul  lisandub 20€

Tulenevalt Võlaõigusseadusest on Kliendil õigus pretensiooni esitada 2 aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Juriidiliste isikute puhul lähtutakse tootjapoolsest garantiiajast:

Sellest 6 esimese kuu jooksul ilmnenud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise hetkel ja defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, on Kliendil õigus nõuda toote parandamist.

Kui puudust ei õnnestu parandamise käigus kõrvaldada, on Kliendil õigus nõuda toote väljavahetamist. Raha tagastamist on võimalik nõuda vaid juhul, kui toodet ei ole võimalik asendada uuega selle puudumise tõttu.

NB: Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate raha tagasi. Kauba tagastamise kulud kannab ostja. 

Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Teie pangakontole 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis.

Garantii kehtib eeldusel, et:

mööbli säilitamine, ladustamine ja paigaldamine, igapäevane hoidmine ja hooldus on teostatud tehase poolt antud juhendite kohaselt;

on järgitud tehase poolt antud juhendeid mööbli kaitsmise kohta niiskuse eest ;

mööblit on kasutatud normaalsetes kodu– ja elamistingimustes;

mööblit ei ole ülekoormatud või kasutatud ebaotstarbeliselt;

on järgitud kasutamisviisi, hoidmist-hooldamist puudutavaid ja muid kasutamisjuhendeid

Garantii alla ei kuulu:

kasutamise tagajärjel tekkinud normaalne kulumine ning muutused värvuses;

kahjustused, mis tulenevad mööbliga ühendatud, liidetud või mööblisse paigaldatud kodumasinast või muust seadmest (liigne kuumus, niiskus, ebapiisav tuulutus vms); 

ebakorrektse paigaldustöö tagajärjel tekkinud kahjustused;

kaudsed kahjustused.

Pretensioonide esitamise õigus ei laiene kahjudele, mis on tekkinud transpordil peale toote üleandmist ostjale.

Garantii kehtib ainult koos ostuarvega.

Võru mööblipood Mobecor

info@mobecor.ee

reklamatsioon@mobecor.ee

 
next
prev
Leia meid Facebookist